parafinli El ve Ayak Bakımı, el ve ayakları nemlendirmek, yumuşatmak ve rahatlatmak amacı ile yapılan bir uygulamadır. Özellikle tatil dönüşlerinde güneşe maruz kalmış ciltlerde nemsizlik oranı düşerek, çok fazla kuruma görülür. Parafin bu anlamda cildi, güzel görünüme ve pürüzsüz sağlıklı görünüme kavuşturur. Kış aylarında ise soğuktan kuruyan, çatlayan el ve ayaklarda parafin bakımları çok fazla kullanılmaktadır. Sıfırın altında seyreden soğuk havalar nedeniyle kuruyan, kimi zaman pul pul dökülen ellerimizin de yoğun bir bakıma ihtiyacı var. El ve ayaklarınızın soğuğa meydan okuyarak her zaman yumuşacık olmasını istiyorsanız, tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de parafinle yapılan el ve ayak bakımı. Normal el ve ayak manikür ve pedikürünü düzenli olarak yaptırmanın yanısıra haftada bir parafin bakımı da cildi yumuşacık yapıyor. Her mevsim kullanılabilen parafin, içeriğinde hiçbir kimyasal maddenin bulunmadığı bol vitaminli özel bir üründür.

Hijyenik Parafinli El Bakımı:

Temizlenen tırnak ve ellere özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Eller; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dk bekletilir.

Hijyenik Parafinli Ayak Bakımı:

Temizlenen tırnak ve ayaklara özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Ayaklar; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dakika bekletilir. Uygulama cilde hızlı bir şekilde canlılık verir. Dokuyu koruyarak yaşlanma etkilerine karşı destekler.